Fűtőalagút (levegőztető gép) - PDM1300B
Rövid leírás:
  • Termék részletei
    Alkalmazás
    Előnyök
    Miért
    Hogyan
    GYIK
    Termékcímkék
    Közlekedési rendszer
    1.1 A szállítószalag láncvezetőből készült, amely biztosítja a stabil működését magas hőmérsékleten hosszú ideig.
    1.2 Az adagolási sebességet inverter állítja be.
    1.3 A zárt alagút több energiát takaríthat meg.
    1.4 Az oldalsó bejárat kényelmesebbé teszi a munkát.
    2. Légkeringető rendszer
    2.2 A levegőelszívás időben kiszellőzteti a hulladékgázt.
    3. Fűtési rendszer
    3.1 IR lámpák vannak felszerelve az alagútban.
    4. MűszakiPparaméter:
    Modell PDM1300A PDM1300B
    Max. feldolgozási szélesség 1300 mm 1300 mm
    Max. feldolgozási vastagság 120 mm 120 mm
    Etetési sebesség 0~15 m/perc 0~15 m/perc
    Teljes teljesítmény 9,8 kW 17,03 kW
    Ábra mérete 6000 * 1870 * 1600 mm 12000 * 1870 * 1600 mm
    súly 1500 kg 3200 kg
  • Előző:
  • Következő:
  • Automatikus szóróbevonó rendszerek alkalmazásai
     Emelt vagy ívelt panelek  Lapos és emelt ajtók  Beltéri és kültéri bútorok
     Lépcsők  Ablakok  Hálószobák
    Lépcsők Ablakok Hálószobák
     Belső burkolatok  Előfestő lap  Zajvédő falak
     Sík lapok külső falburkolathoz  Függesztett mennyezetek  Fém
    Sík lapok külső falburkolathoz Függesztett mennyezetek Fémlemezek és panelek
    Hatékony bevonatrendszerek szinte bármilyen ipari bevonatolási alkalmazáshoz
     Fémlemezek és panelek  Műanyag  Fém
    Fa és faalapú anyagok Műanyag Fém
    Szóróanyagos lakk Egyéb permetezőközegek Szórópisztoly változatok
    • 1K lakk
    • 2K lakk
    • Vízbázisú bevonatok
    • Oldószeres lakkok
    • UV-száradású lakk
    • Lakkkombinációk
    • Pácolás
    • Nanobevonat
    • Karcálló bevonat
    • Korrózióvédelem
    • Sol gél
    • Ragasztóalkalmazások
    • Levegő
    • Légkeverék
    • Levegőtlen
    • Elektrosztatika
    A permetezőgép esettanulmánya
    A használat előnyeiPANEL AUTOMATIKUS FESTŐGÉP
    Sebesség és termelékenység
    Egyenletes bevonat
    Könnyen hozzáférhető és használható
    Permetezőgép vagy kézi permetezés?
    Fektessen be egyPANEL AUTOMATIKUS FESTŐGÉPMa
    Hogyan takaríthat meg vállalkozása pénzt az automatizált utómunkálatokkal?
    spritzen_fs_2560x775-3200x969
    Mi az az automatizált felületkezelés?
    Miért érdemes automatizált felületkezelő berendezéseket vásárolni?
    A minőség számít
    A mai munkaerőpiac nehéz
    Megnövekedett termelés
    A konyhaszekrények gépi festése 75%-kal gyorsabb, mint a kézi festés.